«Kjøtt» Hvordan dette kan selges til 29 kroner kiloen rundt juletider er like vanskelig å forstå som hvorfor det skal koste mange ganger mer resten av året. Uansett er det et egnet utgangspunkt for å lage pølse. Svoren skjærer vi bort, og det er det lettest å gjøre hvis ribba ikke er ferdig rutet. | ||||